‘Nëse mendon se më do …’ Marsida publikon mesazhin, çfarë i kërkon bashkëshorti i saj nga burgu

‘Nëse mendon se më do …’ Marsida publikon mesazhin, çfarë i kërkon bashkëshorti i saj nga burgu

10:24, 17/10/2019

Marsida Qatja, 30-vjeçarja që u përfol si molla e sherrit për krimin e ndodhur në Kavajë ka publikuar një mesazh dashurie në rrjetet sociale.

Në foton e publikuar nga Qatja shihen fjalë zemre të dërguara nga një person që i kërkon Marsidës të marrë pasaportat dhe ta takojë.

Më pas, personi të cilit Marsida nuk ka dashur t’ja bëjë publik emrin por qe mendohet të jetë burri i saj nga burgu, shkruan se e do shumë nënën e tre fëmijëve dhe se nuk jeton dot pa të. Ndër të tjera, ai i shpreh edhe dashurinë, teksa i thotë se “jeta do të ishte e kotë pa ty, ti je fryma ime”.

Image

“Nëse mendon se më do, merr pasaportat dhe të pres në takim, po pres dhe letra nga ty, të më shkruash për të gjitha, për dashuri dhe për situatën, të vërteta. Jeta pa ty do ishte e kotë. Unë të dua shumë dashuria ime. Le të gaboj në ndjenjën time, por ti je fryma ime,”– shkruhet në mesazhin e publikuar nga pronarja e Dubleksit ku mbeti i vrarë Dritan Hoxholli.  

Mos ndoshta Marsida po jep një mesazh ku lë të kuptohet se mund të largohet nga Shqipëria?

Ngjarja e rëndë ndodhi pak ditë më parë në Kavajë, ku një konflikt i armatosur përfundoi me një viktimë dhe me një të plagosur. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

sot17/10/2019 10:47

Me fal po a keni etike ju? Na beni personazh e i jepni ze nje personi qe jeton me leket e krimit, si me qene kjo Nene Tereza! Mjaft se na cmendet me keto kurva e kriminele. Merrini mendim njerezve te mencur te ketij vendi, shkencetareve, psikologeve qe po ikin nga syte kembet se i mbyti vulgu! Na plasi me degju ca mendon kjo baxhella dhe cfare i thote ai drogaxhiu nga burgu. Tju vije turp cfare jepni perdite e pernate, na u bene kriminelet personazhe pozitive ketu ne Shqiperi.

Shto koment

Denonco