Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje një person

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje një person

19:13, 16/10/2019

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes, këtë herë në aksin Milot-Mamurras.

Në këtë aksident mësohet se ka humbur jetën një person.

Nuk dihet ende identiteti i personit që ka humbur jetën si dhe shkaqet e aksidentit.

Sipas burimeve dyshohet se viktima është përplasur nga një automjet.

Policia njofton se "një makinë ka përplasur shtetasin me iniciale M.Ll. rreth 55 vjeç, banues në Kurbin, i cili ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes."

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco