E rëndë në Fier/ Gjimnazisti humb jetën në mënyrë të papritur

E rëndë në Fier/ Gjimnazisti humb jetën në mënyrë të papritur

18:41, 14/10/2019

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në fshatin Cakran të Fierit, ku një nxënës ka humbur jetën.

Gresildo Beqaj ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur. Beqaj ishte nxënës i klasës së 11-të në gjimnazin ‘Mustafa Hoxha’.

Ndërsa ditën e sotme, shokët dhe shoqet e Griseldos kanë vendosur një tufë me lule në bankën ku ulej ai.

Në faqen e gjimnazit në Facebook, është publikuar fotoja  e luleve, me mbishkrimin:

Dhimbje dhe lot sot ne gjimnazin ‘Mustafa Hoxha’ Cakran. U nda nga jeta ne mënyre te papritur nxenesi i klases se 11 Gresildo Beqaj. Gresildo, djali i qete, fjalepak, i dashur me buzeqeshje rrezellitese do tu mungoje shokeve, mesuesve dhe familjes.

U PREHTE NE PAQE!

GRESILDO DO TE JETE GJITHMONE NE ZEMRAT TONA

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco