Ekzekutoi avokatin grek, në qeli me cigare dhe celular: ‘Kam lindur vrasës dhe vrasës do vdes’

Ekzekutoi avokatin grek, në qeli me cigare dhe celular: ‘Kam lindur vrasës dhe vrasës do vdes’

08:53, 14/10/2019

Vrasësi shqiptar i avokatit grek, Mihalis Zafeiropoulos ka pozuar nga shtrati i burgut duke pirë cigare dhe me celular në dorë, gjë e cila është e ndaluar për të burgosurit.

"Unë kam lindur vrasës dhe do të vdes një vrasës", ka shkruar  Ibrahim Brahimaj kohët e fundit në rrjetet sociale me një llogari të rremë, raportojnë mediat në shtetin fqinj.

Javën e kaluar Gjykata e Apelit në Athinë e dënoi me burgim të përjetshëm për vrasje dhe 11 vjet shtesë për dy grabitje me dhunë.

Po ashtu edhe dy bashkëpunëtorët e tij, Oldi Dulce dhe Klodian Lekocja, u dënuan me burg të përjetshëm për vrasjen e avokatit.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco