VIDEO/ Vrasja në Kavajë, pamje të rënda nga vendi i ngjarjes

VIDEO/ Vrasja në Kavajë, pamje të rënda nga vendi i ngjarjes

11:21, 10/10/2019

KUJDES, PAMJE SHQETËSUESE

Policia ka dhënë versionin zyrtar të ngjarjes së ndodhur në Kavajë në orët e para të mëngjesit të sotëm.

31-vjeçari Bledar Toçi, i cili mbante detyrën e shefit të Sigurisë së Brendshme pranë burgut të Durrësit, ka shkuar i pari tek shtëpia e të dashurës së tij, Marsida Qatja.

Më pas, në banesë ka mbërritur edhe Dritan Haxholli, 41-vjeç, i cili për motive xhelozie ka qëlluar me armë shefin e sigurisë së burgut.

Për t’u vetëmbrojtur, Toçi ka nxjerrë armën e shërbimit dhe ka qëlluar 41-vjeçarin duke e lënë të vdekur në vend.

Pas marrjes së mjekimit në spitalin e Traumës në Tiranë, Policia ka arrestuar efektivin 31-vjeçar për ngjarjen e ndodhur.

Më poshtë keni pamjet nga shtëpia ku ka ndodhur krimi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

hi10/10/2019 12:12

kesaj duhet me i kendu kengen o se kasollen tate moj kurve do ta shembe me gure

Shto koment

Denonco