Aksidenti tragjik i merr jetën 42-vjeçarit shqiptar në Itali

Aksidenti tragjik i merr jetën 42-vjeçarit shqiptar në Itali

11:45, 07/10/2019

Rreth orës 5: 30 të mëngjesit  të ditës së diel ka ndodhur një aksident i rëndë në Itali. Mediat e italiane kanë shkruar se viktima që ka humbur jetën nga ky aksident është shqiptari Mentor Carkaxhia,  banues në Bondeno në provincën e Ferrara.

Ai ishte në bordin e një makine Chevrolet me ngjyrë gri, e cila është shkatërruar plotësisht në pjesën e përparme pasi doli nga rruga, për arsye të paqarta dhe përfundoi në një kanal.

Policia italiane po heton ngjarjen për të dalë nënjë kokluzion përfundimtar arsyet që çuan në këtë aksident të frikshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco