Përgjaken sërish rrugët e vendit/ Një i vdekur dhe 3 të plagosur në Elbasan

Përgjaken sërish rrugët e vendit/ Një i vdekur dhe 3 të plagosur në Elbasan

20:34, 06/10/2019

Një aksident rrugor i ka marrë jetën një personi në fshatin Selitë, në Elbasan, ndërsa tre të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Sipas raportimeve nga vendngjarja, viktima është një 50-vjeçar, i cili ka humbur jetën rrugës për në spital.

Ende  nuk dihen shkaqet, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet e para.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco