VIDEO/ Përmbytet Tirana, rrugët të pakalueshme nga uji

VIDEO/ Përmbytet Tirana, rrugët të pakalueshme nga uji

20:56, 23/09/2019

Kanë mjaftuar pak minuta shi dhe Tirana është përmbytur e gjitha,\

Siç shikohet edhe nga pamjet e siguruara nga syri.net, në Tiranë në këto momente është e pamundur të kalosh me automjete.

Sipas raportimit të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak në Tiranë ka rënë 20 mm shi, në Shkodër 26 mm ndërsa reshjet më të mëdha të shiut janë shënuar në Lezhë, 53 mm.

Sipas SHMU, situata pritet të përmirësohet ditën e nesërme në pjesën e dytë të ditës.

                                                          

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco