EMRAT/ Ja kush janë 4 viktimat e aksidentit në Elbasan dhe të plagosurit

EMRAT/ Ja kush janë 4 viktimat e aksidentit në Elbasan dhe të plagosurit

16:44, 23/09/2019

Janë zbardhur emrat e personave që humbën jetën pasditen e sotme në aksidentin e rëndë që ndodhi në rrugën Papër-Elbasan.

Sipas Policisë, ata janë Jonida Kotorri 30 vjeç, Fatime Hoxha, Fatushe Agolli 68 vjeç, Lumturi Hoxha 58 vjeç.

Ndërkohë që të plagosur kanë mbetur drejtuesi i mjetit Gëzim Kotorrri 55 vjeç dhe shtetasi Oltion Shehi..

Personat e aksidentuar thuhet se i përkasin të njëjtës familje.

Ndërkohë që Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco