Aksidenti i rëndë në Papër, 4 të vdekur

Aksidenti i rëndë në Papër, 4 të vdekur

15:31, 23/09/2019

Njw ngjarja e redne ka ndodhur në fshatin Papër kur janë përplasur 3 makina. 

Elbasan / Informacion paraprak 

Më datë 23.09.2019, në aksin rrugor Elbasan- Papër, ka ndodhur një aksident rrugor ku janë përplasur  tre automjete,  mjeti me drejtues shtetasin G.K, mjeti me drejtues shtetasin O.Sh dhe mjeti me drejtues  shtetasin E.R.

Për pasojë katër shtetas kanë humbur jetën të cilët ishin pasagjerë në  mjetin që drejtohej nga shtetasi G.K,  kanë humbur jetën. Ndërsa  dy  të tjerë janë jashtë  rrezikut  për jetën të cilët janë transportuar për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor  ka shkuar në vendngjarje dhe po kryen veprimet për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco