Sapo ra/ Ja sa ballësh ishte tërmeti i fundit

Sapo ra/ Ja sa ballësh ishte tërmeti i fundit

09:16, 22/09/2019

Një tjetër tërmet ka lëkundur, Durrësin dhe Tiranën.

Sipas të dhënave nga Instituti Europian i Sizmiologjisë, tërmeti i orës 9:05 minuta ishte 3.5 ballësh i shkallës rihter.

Tërmeti është ndjerë në të gjithë Shqipërinë e Mesme.

Epiqendra ka qenë sërish në Durrës.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco