Tjetër tërmet lëkund Shqipërinë/ I katërti brenda pak orësh

Tjetër tërmet lëkund Shqipërinë/ I katërti brenda pak orësh

19:22, 21/09/2019

Një tjetër lëkundje e fortë tërmeti me magnitudë 3.2 ballë është ndjerë pak çaste më parë.

Lëkundja në fjalë kishte si epiqendër Detin Adriatik, 3 km në veri të qytetit të Durrësit dhe 33 km nga Tirana. 

Kjo është lëkundja e katërt brenda pak orësh.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco