FOTO-VIDEO/ Shkatërrime të shumta në Tiranë, ja çfarë i ka bërë pallateve te 'Fresku' tërmeti i fuqishëm

FOTO-VIDEO/ Shkatërrime të shumta në Tiranë, ja çfarë i ka bërë pallateve te 'Fresku' tërmeti i fuqishëm

19:08, 21/09/2019

Tërmeti i fuqishëm që tronditi vendin rreth 3 orë më parë ka lënë pas dëmtime të shumta materiale edhe në qytetin e Tiranës.

Ashtu si edhe në zona të tjera, edhe te Fresku, shumë pallate kanë pësuar dëme të mëdha materiale, ndërsa qytetarët janë detyruar të lenë banesat e tyre dhe të vazhdojnë të jenë ende në rrugë. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco