VIDEO/ Teatri, godina më e sigurtë në Tiranë, asnjë xham i thyer

VIDEO/ Teatri, godina më e sigurtë në Tiranë, asnjë xham i thyer

17:36, 21/09/2019

Teksa në të gjithë Tiranën dhe në të gjithë vendin raportohen dëme materiale, godina e Teatrit Kombëtar rezulton godina më e sigurtë.

"Teatri është godina më e sigurtë sot në qytet! Nëse do ta gdhini ejani kaloni natën me ne në mbrojte të teatrit, bashkë s'ka Tërmet që na shemb!", deklarojnë nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku21/09/2019 18:03

Nuk ka bir kurve (mami) dhe bir krimineli (vrasës poetësh) që ta shembë Teatrin Kombëtar. As Zoti i Madh nuk e prek.

Shto koment

Denonco