FOTO/ Shqiptari gjendet i djegur në makinë, çfarë dyshohet

FOTO/ Shqiptari gjendet i djegur në makinë, çfarë dyshohet

19:42, 18/09/2019

Një shqiptar është gjendur i djegur në makinën e tij në ishullin e Rodosit në Greqi.

Trupi i tij i karbonizuar u gjend mëngjesin e sotëm.

Shqiptari thuhet se është i moshës 56 vjeç dhe është babai i një fëmijë të të mitur.

Ai u gjet i vdekur në zonën e Kaminarit, midis Malonas dhe Haraku në orën 6.00 të mëngjesit nga Departamenti i Zjarrfikësve dhe oficerët e policisë nga Drejtoria e Sigurisë Rodos si dhe Departamenti i Policisë Archangel.

Nuk ka ende informacione lidhur mbi identitetin e shqiptarit ndërsa dyshimet e para janë se ai është vetëdjegur.

Hetuesit kanë mësuar se 56-vjeçari ndodhej në vështirësi financiare dhe kjo mund të jetë arsyeja se përse ai ka vendosur t’i japë fund jetës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco