Maunia përplas këmbësoren, në gjendje të rëndë në spital

Maunia përplas këmbësoren, në gjendje të rëndë në spital

22:08, 17/09/2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e fundit në zonën e quajtur në Mollas, pranë Elbasanit.

Një maune ka përplasur një 50 vjeçare, duke e lënë të plagosur të rëndë.  

Pas aksidentit drejtuesi i maunes është larguar nga vendngjarja.

Ndërkohë që 50-vjeçarja është transportuar në spital dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Policia ndërkohë po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco