Kapet taksisti që po rrëmbente një fëmijë

Kapet taksisti që po rrëmbente një fëmijë

20:11, 17/09/2019

Ngjarje e rëndë në Elbasan.

Taksisti Sami Meta 55 vjeç është ndaluar nga policia, pasi është denoncuar se ka qenë duke rrëmbyer një fëmijë.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të Elbasanit.

Sipas policisë, kanë qenë prindërit e fëmijët ata të cilët kanë denoncuar taksistin 55-vjeçar.

Policia ka ndaluar Metën dhe ka bllokuar makinën e tij dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco