VIDEO/ Katër vajza rrihen me njëra-tjetrën në mes të qytetit

VIDEO/ Katër vajza rrihen me njëra-tjetrën në mes të qytetit

19:57, 17/09/2019

Një video që po bën xhiron e rrjeteve sociale tregon katër vajza të cilat përfshihen në një sherr mes tyre në qendër të qytetit të Prishtinës.

Siç shikohen edhe nga pamjet vajzat shkëmbejnë me njëra-tjetrën edhe fyerje dhe shkelma.

Ngjarja sipas Insider mësohet se ka ndodhur ditën e djeshme, ndërsa një nga vajzat shihet teksa përdorin krahas grushtave dhe shkelmave edhe tabelën e parkingut për të goditur vajzën tjetër.

Ndërkohë që raportohet se përleshja ka ndodhur pranë Gjykatës në rrugën “Zija Shemsi’.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

tete 18/09/2019 14:08

OPOZITA E RE

Shto koment

Denonco