Lajmi i fundit

EMRI/ Do kthehej sot në Shqipëri, shqiptari gjendet i vdekur në rrugë

Aksident në Tiranë, kamioni përplas makinën

Aksident në Tiranë, kamioni përplas makinën

20:51, 16/09/2019
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Një kamion ka përplasur një makinë që drejtohej nga personi me inicialet M. Xh.

Sipas policisë, ka vetëm dëme materiale.

Policia Tiranë/ Informacion paraprak

Rreth orës 20:35, në rrugën ‘Misto Mame’ një kamion është përplasur me një autoveturë me drejtues shtetasin  M. XH.

Si pasojë e përplasjes, nuk ka të lënduar, ka vetem deme materiale.

Policia Rrugore  vijon punën për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco