VIDEO/ Aksidenti i rëndë, humbet jetën e mitura, ambulanca vjen pas 40 minutash…

VIDEO/ Aksidenti i rëndë, humbet jetën e mitura, ambulanca vjen pas 40 minutash…

11:03, 15/09/2019

Aksident i rëndë në rrugën e kombit në afersi te fshatit gziq. Shoferi i mjetit humb kontrollin dhe përplaset me anësoret e autostradës.

Plagoset rëndë e mitura e cila ishte pasagjere në mjetin tip toyta yaris. Nderkohë mësohet se pasagjerja është vajza e drejtuesit të mjetit.

dhe ka ndëruar jetë pas mbërritjes në spital.

Ambulanca ka vonuar më shumë se 40 min për të arritur në vendin e ngjarjes . Ende nuk dihen shkaqet që ka sjelle kete ngjarje të rëdnë/.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco