Aksident i rëndë në Dibër, plagoset çifti i bashkëshortëve

Aksident i rëndë në Dibër, plagoset çifti i bashkëshortëve

20:53, 14/09/2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Peshkopi-Bulqizë.

Dy makina janë përplasur ‘kokë më kokë’.

Nga përplasja mësohet se janë plagosur një çift bashkëshortësh.

Sipas të dhënave, njëri nga të plagosurit është në gjendje të rëndë.

Të plagosurit janë nisur drejt spitalit, ndërsa në vendin e ngjarjes po shkon dhe policia që do të bëjë hetimet e rastit.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco