Babai godet më sëpatë vajzën dhe bashkëshorten

Babai godet më sëpatë vajzën dhe bashkëshorten

19:32, 11/09/2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e fundit në fshatin Gumenicë të Vlorës.

Babai ka goditur me sëpatë fillimisht vajzën dhe më pas gruan e tij.

Nuk ka ende informacion mbi gjendjen e personave të lënduar nga kjo ngjarje.

Ndërkohë që policia nuk ka dhënë detaje lidhur mbi ngjarjen dhe identitetin e personave të përfshirë në konflikt

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

vera12/09/2019 13:19

Lulzim lloj prodhimi, te sojit te kohes 'Rama'!

Shto koment

Denonco