U kap me lëndë narkotike, reperi shqiptar lirohet me detyrim paraqitje

U kap me lëndë narkotike, reperi shqiptar lirohet me detyrim paraqitje

14:09, 03/09/2019

Gjatë ditës së djeshme në Tiranë është arrestuar reperi kosovar, Ensar Elshani I njohur si Fuego.

Ai është bërë i njohur për publikun shqiptar fal bashkëpunimit të suksesshëm që pati me reperin Getinjo që titullohej ‘Flex’ dhe këngës ‘Hala’.

Fuego i cili është anëtar i grupit “On Records” ka qendruar në paraburgim deri sot, pasi dyshohet për veprën penale “Prodhim dhe shitje të narkotikëve”, raporton Magazina.al

Lirimi i tij sot nga paraburgimi është bërë me kusht, pasi Fuego detyrohet të paraqitet në policinë e Tiranës një herë në javë, çdo të premte.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco