Merr flakë makina, plagoset shoferi

Merr flakë makina, plagoset shoferi

09:09, 03/09/2019

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur gjatë mbrëmjes që lamë pas në Dhërmi. Një mjet ka marrë flakë si pasojë e rrjedhjes së gazit, dhe kjo ka bërë që drejtuesi të marrë lëndime.

Mjeti ka qenë në ecje në momentet kur ka marrë flakë, dhe fatmirësisht drejtuesi i tij ka dalë në kohë, pasi pasojat mund të kishin qenë edhe më të mëdha

Njioftimi i policisë:.

Himarë

Gjatë natës në rrugën pranë një lokali ka marrë flakë automjeti tip Audi në pronësi të 26 vjeçarit J. I.

Dyshohet se flakët janë shkaktuar si pasojë e shpërthimit të sabratorit të mjetin dhe si pasojë shtetasi J.I është dëmtuar lehtë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco