EMRAT/ Aksidentohet makina me katër sportistë

EMRAT/ Aksidentohet makina me katër sportistë

20:10, 02/09/2019

Një makinë ku udhëtonin katër sportistë është aksidentuar pak minuta më parë në aksin Elbasan-Librazhd.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Qukës.

Katër sportistët e aksidentuar janë: Ermir Lojku; Klajdi Hoxha; Funel Kushta dhe Orgest Tocka.

Të aksidentuarit sapo kanë mbërritur në Spitalin e Librazhdit ku po marrin ndihmën e parë mjekësore, ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje për të mësuar rreth shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco