Gjendet delfini i ngordhur në breg të detit në Hamallaj

Gjendet delfini i ngordhur në breg të detit në Hamallaj

13:23, 25/08/2019

Një delfin i ngordhur është gjetur nga pushuesit në Hamallaj. Delfini i ngordhur  pluskonte në breg të detit.

Mesa duket Delfini duhet të ketë disa ditë që ka ngordhur dhe rrymat detare e kane nxjerrë atë në breg.


Nuk dihet nëse Delfini ka ngordhur në mënyre natyrale apo për shkak të ndonjë peshkarexhe.

Shikoni videon:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco