VIDEO/ Shuhet plotësisht zjarri në pikën e karburantit, një prej 6 të plagosurve me urgjencë drejt Tiranës

VIDEO/ Shuhet plotësisht zjarri në pikën e karburantit, një prej 6 të plagosurve me urgjencë drejt Tiranës

23:21, 24/08/2019

Pas ngjarjes në Lezhë ku një pikë karburanti shpërtheu në flakë, Policia e Shtetit ka dhënë detaje dhe tregon se nga shpërthimi kanë mbetur 6 persona të plagosur dhe njëri prej tyre po transportohet drejt Tiranës. Sipas policisë, 5 të tjerët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Gjithmonë sipas policisë, zjarri është shuar plotësisht dhe nuk ka më asnjë rrezik për qytetarët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco