VIDEO/ Aksident në Fushë Milot, njerëz të plagosur përtokë, momente paniku

VIDEO/ Aksident në Fushë Milot, njerëz të plagosur përtokë, momente paniku

15:22, 24/08/2019

Një aksident ka ndodhur në Fushë Milot nga përplasja e dy makinave para pak minutave. Dy persona janë plagosur dhe gjenden të shtrirë përtokë.

Pamjet që janë dërguar nga qytetarët tregojnë momente të rënda. Njeri nga shoferët, i makinës Benz, rreth 50 vjeç, është në gjendje të rëndë. 

Nuk dihen shkaqet e përplasjes dhe emrat e të lënduarve. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

hason F124/08/2019 20:05

Levizni si Kara, e pastaj ne spital ose 1m nen toke

Shto koment

Denonco