Mjeti përmbyset në kanal, aksidentohen dy persona

Mjeti përmbyset në kanal, aksidentohen dy persona

21:18, 22/08/2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e fundit në aksin rrugor Korçë-Pogradec.

Nga ky aksident kanë mbetur të plagosur drejtuesi i mjetit dhe njëri nga pasagjerët

Nuk ka ende informacion lidhur mbi dinamikën e aksidentit.

Ndërsa mësohet se mjeti ka përfunduar në kanal

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco