Po bënin seks në pyll/ Arrestohen 6 pleq

Po bënin seks në pyll/ Arrestohen 6 pleq

20:40, 22/08/2019

Gjashtë persona të moshës 62 deri në 85 janë arrestuar pasi oficerët e policisë hynë në pyll duke i parë ata duke bërë seks.

Grupi u arrestua në një zonë të mbrojtur në Fairfield, Connecticut, që është me madhësi rreth 87 hektarë.

Policia tha se kishte gjetur postime në reklama në internet, ku lihej një vend për t’u takuar për të bërë seks, sipas agjencisë së lajmeve Associated Press.

Oficerët filluan një operacion vëzhgimi për të arrestuar këdo që merr pjesë në aktivitetin e paligjshëm.

Ata dyshohet se kanë vërejtur grupin prej pesë burrash dhe një grua që kryen një numër shkeljesh të ligjit para se të hynin brenda.

Të gjashtë tani përballen me akuza. Ata u lanë të lirë pasi premtuan se do të paraqiteshin në gjykatë.

Një anëtar i grupit është gjetur më parë duke ecur i zhveshur në publik, raportoi CT Post.

https://www.ctpost.com/local/article/Six-arrested-in-lewd-activity-complaint-in-14363512.php

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco