EMRI/ Zhduket prej 10 ditësh minoreni shqiptar në Britani

EMRI/ Zhduket prej 10 ditësh minoreni shqiptar në Britani

18:21, 22/08/2019

Një shqiptar 16 vjeçar, i identifikuar si Daniel Gjinaj, është shpallur i hukmbur prej 10 ditësh në Britani.

Emri i tij është Daniel Gjinaj, dhe rezulton i humbur që prej datës 13 gusht.

Policia britanike bën me dije se i riu shoqërohej shpesh me bashkëatdhetarë të tij në qytet.

Danieli është parë për herë të fundit më 13 gusht, në orën 14.00 kur tha se do të takonte disa miq të tij.

Denoncimi për humbjen e tij është bërë nga vetë familjarët.

 “Kushdo qĂ« e ka parĂ« ose kush e di pĂ«r vendndodhjen e tij, i kĂ«rkohet tĂ« raportojĂ« nĂ« internet ose tĂ« telefonojĂ« policine”, – thuhet nĂ« njoftimin e publikuar nga mediet angleze.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco