Aksidenti te Rruga e Durrësit, disa të lënduar, kaos në qarkullim

Aksidenti te Rruga e Durrësit, disa të lënduar, kaos në qarkullim

09:30, 20/08/2019

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte tek Rruga e Durrësit në kryeqytet.

Sic e shihni edhe në fotot e siguruara nga Panorama, mjetet janë përplasur fort me njëra-tjetrën.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca. Raportohet për 4 të plagosur, por jo rëndë.

Aksidenti ka shkaktuar kaos në lëvizjen e mjeteve në këtë aks të rëndësishëm sidomos në orët e para të mëngjesit që qytetarët shkojnë në punë.

Pritet njoftimi i policisë për ngjarjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco