I zunë pritë policit pse i shoqëroi në komisariat, arrestohet dy persona

I zunë pritë policit pse i shoqëroi në komisariat, arrestohet dy persona

20:28, 19/08/2019

Dy persona të cilët i zunë pritë një punonjësi policie mbrëmjen e djeshme, janë arrestuar ditën e sotme nga Policia.

Ata janë E.SH 25 vjeç dhe K.B 24 vjeç, të cilët kanë rënë në prangat e Policisë.

E. Sh, mësohet se i ka zënë pritë punonjësit të policisë, që një natë më parë e kishte shoqëruar në komisariat.

Ndalimi i tyre është bërë në qytetin e Gramshit.             

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco