FOTO/ Pamjet e shqiptarit pasi vrau ish-bashkëshorten dhe të dashurin e saj afgan

FOTO/ Pamjet e shqiptarit pasi vrau ish-bashkëshorten dhe të dashurin e saj afgan

22:02, 18/08/2019

Një 43-vjeçar shqiptar nga Kosova, i cili qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ish-gruan e tij kosovare, ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe opinionit publik në Gjermani.

Ai la të vdekur edhe partnerin e ri të saj, një 23-vjeçar nga Afganistani.

Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit një ditë më parë, ndërsa në foton e mëposhtme shihet gjendja e tij menjëherë pas krimit..

Për fat, krimit i shpëtoi një bebe dymuajshe. Sipas burimeve, mendohet se ajo është fëmija e lindur nga lidhja e shqiptares nga Kosova me afganin.

Dëshmitarët thonë se kanë mbetur të shokuar nga ngjarja e rëndë.

Ende nuk ka shumë detaje për motivin e kësaj ngjarje.

Sipas mediave vendase, 43-vjeçari ishte një person i njohur për policinë pasi edhe më herët kishte ushtruar dhunë në familje, çka supozohet të jetë edhe shkaku i divorcit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Kete dhe Ate19/08/2019 00:33

Te paste falte Allahu! Megjithese vrasja asnjehere nuk eshte e mire po pak burra ne kete bote kane koqe te bejne kete qe ke bere ti. Rraca nuk tradhetohet me te tjere. E pac burgun e lehte e me vjen keq qe u bere viktima e NJE RROTE KURVE. Fermat ne pergjithesi jane te ndyra. Nuk e kuptojne dhe as qe duan tja dine se burri nuk tradhetohet me nje 20 vjet ne te ti dhe rrace muti. Burrin e ke tradhetu 5 fish. Per ata te dy nuk ne vjen keq hic. Ka bere dhe femije me rracen e mutit. Nuk po vazhdoj me se nuk dua te them gjera qe nuk jane te pelqyeahme.

Shto koment

Denonco