VIDEO/ Zjarr në kodrat e Liqenit të Thatë, tymi mbulon një pjesë të Tiranës

VIDEO/ Zjarr në kodrat e Liqenit të Thatë, tymi mbulon një pjesë të Tiranës

20:06, 18/08/2019

Kodrat pranë Liqenit të Thatë në Tiranë janë përfshirë nga flakët pasditen e sotme.

Zjarri me përmasa relativisht të mëdha ka rrezikuar edhe disa banesa që ndodhen në këtë zonë.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse për të vënën nën kontroll flakët.

Siç shihet nga pamjet e mposhtme, tymi ka rrethuar zonën, dhe shihet nga kënde të ndryshme të kryeqytetit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz18/08/2019 23:31

Zjarret i ve lali dhjeri per te hapur toka te reja per kulla betoni.

Shto koment

Denonco