Tmerroi turistët Gjykata jep vendimin për Mihal Kokëdhimen

Tmerroi turistët Gjykata jep vendimin për Mihal Kokëdhimen

12:16, 18/08/2019
A+ Aa A-

Ditën e sotme ka dalë para Gjykatës së Vlorës, Mihal Kokëdhima pronari i resortit turistik në jug të vendit i cili bëri bujë me aktin e tij.

Ai sulmoi disa turistë spanjollë që nuk kishin pranuar të paguanin faturën në restorantit të tij për shkak të pakënaqësisë ndaj shërbimit.

Dhe në përfundim Gjykata e Vlorës vendosi masën  'Arrest me burg' për Mihal Kokëdhimën.

Avokati i tij është shprehur se vendimin e gjykatës së Vlorës do ta apeloj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco