I zhdukur prej 8 ditësh/ Gjendet i vdekur 31-vjeçari në Tiranë

I zhdukur prej 8 ditësh/ Gjendet i vdekur 31-vjeçari në Tiranë

21:23, 16/08/2019

Shërbimet e Komisariatit numër 1 në Tiranë kanë deklaruar se kanë gjetur pa shenja jete një 31-vjeçar, te Liqeni i Thatë në kryeqytet.

Shtetasi i gjendur i pajetë është me inicialet G.S dhe ishte shpallur në kërkim policor prej 8 ditësh.

Policia thotë se nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja të dhunës.

Dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale, por ndërkohë hetimet vazhdojnë.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

NĂ« rrugĂ«n e “Ullishtes”, nĂ«afĂ«rsi tĂ« Liqenit tĂ« ThatĂ«, nga ana e shĂ«rbimeve tĂ« Komisariatit tĂ« PolicisĂ« Nr 1,  Ă«shtĂ« gjetur i pajetĂ« shtetasi  G. S., 31 vjeç, banues nĂ« TiranĂ«.

Nga kqyrja paraprake në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune. Dyshohet se vdekja i ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Ky shtetas ishte  shpallur në kërkim nga Komisariati Nr 2 Tiranë më datë 08.08.2019, për largim nga banesa

Materialet do ti kalojnë Prokurorisë së Gjykatës Shkallës Parë Tiranë për veprime të mëtejshme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco