47 vjeçari hidhet nga shkallët e pallatit, dyshohet depresioni

47 vjeçari hidhet nga shkallët e pallatit, dyshohet depresioni

20:41, 16/08/2019

Një 47 vjeçar mësohet se është hedhur në orët e pasdites nga shkallët e pallatit në qytetin e Lushnjës.

Sipas njoftimit të Policisë së Lushnjës, ka dyshime se V. K është vetëhedhur.  

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:45, në lagjen “Xhevdet Nepravishta”, ndërkohë që nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas vuante dhe kurohej nga sëmundja e depresionit.

Ndërsa nuk dihet ende asgjë për për gjendjen shëndetësore të 47-vjeçarit.

Njoftimi i Policisë:

Sot rreth orës 18:45, në lagjen “Xhevdet Nepravishta”, Lushnje, dyshohet se është hedhur nga parmakët e shkallëve të një pallati shtetasi V.K, 47 vjeç.

Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas vuante dhe kurohej nga sëmundja e depresionit.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco