I moshuari ngatërron ilaçet, përfundon në spital pasi piu fotoksinë

I moshuari ngatërron ilaçet, përfundon në spital pasi piu fotoksinë

21:22, 15/08/2019

Një 67 vjeçar në Sarandë ka përfunduar në Sarandë pasi ngatërroi ilaçet dhe piu fotoksinë. Sipas policisë së Sarandës, Jorgo Beqo nga fshati Cuke, ndodhet në gjendje të rëndë në spital

‘Sarandë: Jorgo Beqo, 67 vjeç, banor i fshatit Cuke, bashkia Sarandë ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Sarandës. Kjo pasi 67 vjeçari ka konsumuar një sasi fotoksine. Grupi hetimor ndodhet në spital dhe po punon për të zbardhur shkakun e këtij veprimi, ndërsa sipas familjarëve ngjarja është aksidentale pasi dyshohet se mund të ketë ngatërruar ilacet.’

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco