VIDEO/ Një makinë merr flakë në autostradën Tiranë- Elbasan

VIDEO/ Një makinë merr flakë në autostradën Tiranë- Elbasan

10:28, 14/08/2019

Një makinë ka marrë flakë në autostradën Tiranë - Elbasan dhe ka shkaktuar trafik me rradhë të gjata. Mesa duket policia ka arritur në vendngjarje dhe po bëhet i mundur lirimi i autostradës si dhe zbardhja e shkaqeve që ka shaktuar zjarrin në automjet. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco