EMRAT/ U kapën duke kultivuar kanabis, arrestohen 3 shtetas

EMRAT/ U kapën duke kultivuar kanabis, arrestohen 3 shtetas

17:12, 13/08/2019

Tre shtetas të cilët kultivonin lëndë narkotike janë ndaluar nga Policia ditën e sotme.

Ata janë shtetasit Riza Gjoroveni, Fatos Ballanga dhe Mehmet Toska.

Ata u ndaluan pasi iu kapën duke kultivuar 860 bimë kanabis në fshatin Meçkë të Kuçovës.

Gjatë momentit të ndalimit atyre iu kapën armë zjarri si edhe fishekë që shërbenin për të mbrojtur parcelat me kanabis.  

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco