Makina përfundon e përmbysur jashtë rruge, plagosen shoferi dhe pasagjeri

Makina përfundon e përmbysur jashtë rruge, plagosen shoferi dhe pasagjeri

21:47, 23/07/2019

Një tjetër aksident është shënuar ditën e sotme në Ksamil, ku një makina ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur shoferi si edhe pasagjeri, të cilët kanë mbetur të lënduar, por jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa një tjetër aksident ka ndodhur po gjatë orëve të pasdites ku një maune ka dalë jashtë rrugës, por fatmirësisht pa pasoja të rënda për jetën.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco