Aksidentohet në punë, arrestohen dy kolegët e tij të turnit

Aksidentohet në punë, arrestohen dy kolegët e tij të turnit

17:11, 22/07/2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në Uzinën e Petëzimit në Elbasan.

Një punonjës është aksidentuar gjatë punës duke humbur gishtat.

Ai quhet Elian Methasa, i moshës 40 vjeç dhe është punonjës i Metalurgjikut të Elbasanit,

Ndërkohë që Policia ka bërë edhe ndalimin e dy punonjësve të tjera.

Ata janë identifikuar si Erion Dautaj dhe Gazmend Dajko.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco