EMRAT/ Ja kush janë 4 vlonjatët që u arrestuan, pasi rrahën dy policë

EMRAT/ Ja kush janë 4 vlonjatët që u arrestuan, pasi rrahën dy policë

11:00, 22/07/2019

Katër persona janë arrestuar mesditën e sotme, pasi një ditë më parë dhunuan dy efektivë policie.

Në pranga kanë rënë Armando Dredhaj, Daniel Muçaj, Sebastian Naqellari dhe Kevin Muhametaj.

Katër vlonjatët po konfliktoheshin me njëri-tjetrin dhe policia ndërhyri për të parandaluar përshkallëzimin e situatës, por përfunduan duke u qëlluar me grushte.

Policët pësuar dëmtime në fytyrë për shkak të goditjeve, por, fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco