Përfshihet nga flakët makina në Lezhë, ngjarja pranë një karburanti

Përfshihet nga flakët makina në Lezhë, ngjarja pranë një karburanti

20:45, 21/07/2019

Një makinë ka marrë flakë pasditen e sotme në afërsi të një karburanti në qytetin e Lezhës.

Flakët kanë përhapur panik tek kalimtarët dhe banorët e zonës pasi aludohej për një shpërthim të mundshëm të mjetit.

Forcat zjarrfikëse kanë shkuar menjëherë në vendngjarje duke bërë të mundur edhe shuarjen e flakëve dhe parandalimin e ndonjë incidenti të mundshëm.

Ende nuk ka informacione mbi pronarin e automjetit dhe shkaqet e zjarrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco