Shënohet tjetër viktimë, ndërron jetë gjatë rrugës për në spital pushuesi në Durrës

Shënohet tjetër viktimë, ndërron jetë gjatë rrugës për në spital pushuesi në Durrës

15:25, 19/07/2019

Shënohet një viktimë tjetër  në lagjen nr 13 në Durrës ku një person  rreth 70-vjeç, akoma i pa identifikuar është futur në det dhe nuk është ndjerë mire.

Në këtë moment ai është nxjerrë nga pushuesit dhe është transportuar në Spitalin Rajonal Durrës, ku ka ndërruar jetë rrugës.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet se shkak I kësaj ngjerje ka qenë një arrest kardiak i cili i ka marrë jetën 70-vjeçarit.

Informacion Paraprak

Më datë 19.07.2019,rreth orës 14:07, në lagjen nr.13, Durrës, një shtetas ende i paidentifikuar, i seksit mashkull, rreth 70 vjeç, është futur në det dhe nuk është ndjerë mirë ,ai është transportuar në Spitalin Rajonal Durrës, por  ka ndërruar jetë, dyshohet arrest kardiak.

Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco