FOTO/ Shpërthim i fuqishëm në ish-bllok

FOTO/ Shpërthim i fuqishëm në ish-bllok

13:27, 15/07/2019

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar pak minuta më parë në zonën e ish-bllokut në Tiranë.

Dëshmitarë okularë thanë për SYRI.net se zhurma ka qenë shumë e fuqishme dhe ka tronditur të gjithë zonën.

Ngjarja ka ndodhur pranë rrugës ‘Vaso Pasha’ në zonën e ish-bllokut.

Ende nuk ka informacione në lidhje me shpërthimin.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco