Elbasan, përmbyset makina përpara shkollës, dy të plagosur

Elbasan, përmbyset makina përpara shkollës, dy të plagosur

15:59, 11/07/2019

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit.

Bëhet me dije se dy mjete kanë humbur kontrollin dhe janë përplasur me njëri-tjetrin.

Edhe pse, sipas informacioneve përplasja nuk ka qënë shumë e fortë njëri nga mjetet është kthyer përmbys duket krijuar panik tek drejtuesit e tjerë por dhe tek këmbësorët.

Ndërkaq nga aksidenti ka mbetur i plagosur vetëm njëri prej drejtuesve të mjetit, i cili është jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe grupi hetimor është në vendngjarje për trë bërë zbardhjen e plotë të shkaqeve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco