Zhduket i moshuarit shqiptar

Zhduket i moshuarit shqiptar

12:42, 11/07/2019

Një i moshuar shqiptar është zhdukur pa lënë asnjë gjurmë.

Ngjarja ka ndodhur në Kuneo, Itali, në zonën e Monta d’Alba. Siç bëhet e ditur, 75-vjeçari shqiptar është larguar nga banesa pa lënë asnjë gjurmë dhe pa njoftuar njeri.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e djeshëm.

Deri në mbrëmje ai nuk është rikthyer në shtëpinë e tij dhe kanë nisur kërkimet.

Zjarrfikësit dhe policia kanë ngritur disa patrulla me qëllim gjetjen e tij.

Ende nuk ka informacione në lidhje me të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco