Interpoli gjen dhe arreston një trafikant droge që fshihej në Vlorë

Interpoli gjen dhe arreston një trafikant droge që fshihej në Vlorë

11:33, 28/06/2019

Interpoli ka arrestuar një trafikant droge, që fshihej në qytetin e Vlorës. Y.M. 42 vjeç, u arrestua në lagjen “Pavarësia” dje, me mbështetjen e Policisë së Vlorës.

Y.M. ishte dënuar në muajin shkur nga Gjykata e Breshias në Italia për trafikim lëndësh narkotike në bashkim dhe ndaj tij shte lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtar që në muajin shkurt 2019.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco